0-3 Yaş Arası Bebek Beslenme Programı

0-3 Yaş Arası Bebek Beslenme Programı

Paket Neleri Kapsıyor?

Geleceğin büyükleri bebekler yaşam koşullarına ne kadar iyi hazırlanırlarsa ileriki yaşlarda o kadar sağlıklı olacaklardır. İnsan yaşamının her döneminde beslenme önemlidir, yaşamın temellerinin atıldığı ilk yıllarda daha da önemli bir hal almaktadır. Bu dönemde olan bir beslenme hatası (eksiklik, fazlalık veya uygunsuzluk) çok ciddi bir öneme sahiptir. Böyle bir hata, çocuğun büyüyememe, davranış bozukluğu, obezite, erken kardiyovasküler hastalık, hipertansiyon, hiperlipidemi ve hatta kanser gibi hastalıklara sebep olabilmektedir.

Bu paket; Bulunduğu aya özel diyet listesini + Besin değişim listelerini + Yasaklar ve öneriler listesini + Anne için 1 aylık whatsapp desteğini (1 ay boyunca aklınıza takılan soruları sorabilmeniz için) kapsamaktadır.

Hemen Diyete Başla

Bilgilerinizi doldurun , ödemenizi yapın ve hemen diyete başlayın.

Siparişinizi tamamladığınızda aşağıdaki hesap numaralarına 3 iş günü içerisinde 600 ödeme yapmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu süre içerisinde ödeme yapılmazsa siparişiniz otomatik silinecektir.

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla