21 Günlük Gluten, Yumurta, Laktoz içermeyen Vegan Uyumlu Arınma Detoksu

21 Günlük Gluten, Yumurta, Laktoz içermeyen Vegan Uyumlu Arınma Detoksu

Paket Neleri Kapsıyor?

Senede 1 defa herkesin kesinlikle uygulamasını önerdiğimiz bu program ile vücudunuza çeşitli yollarla giren (hava kirliliği, paketli ürünler, yanlış yeme davranışları, hatalı tarım uygulamaları, eğitimsiz hayvancılık vb.) ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulursunuz. Toksinlerden kurtulmanın yanında temizlenmiş bağırsak floranızla kilo vermeniz de kolaylaşacaktır.

Bu programla 2-5 kg’a kadar hafifleyebilirsiniz.

Bunu gerçekleştirmek için de detoks diyeti boyunca kırmızı et, tavuk, balık, yumurta, hayvansal süt ve ürünleri, ekmek gibi gıdalar kesinlikle tüketilmez.

Gluten hassasiyetiniz varsa; şişkinlik, ishal, kabızlık, gaz, yorgunluk vb. sorunları yaşıyorsanız, bu program ile daha rahat hissedeceksiniz.

Hamileler, emzirenler, 18 yaş altı çocuklar, 60 yaş üzeri kişiler, herhangi bir hastalığı olan ve ilaç kullanan kişiler için uygun değildir. Özellikle düşük tansiyon, hamilelik şüphesi olanlar ve kalp pili olanlar uygulamasın!

21 günden fazla uygulamayın!

Bu modül; 21 gün boyunca uygulayacağınız örnek diyet listesini + Tarif modülünü kapsamaktadır.

Hemen Diyete Başla

Bilgilerinizi doldurun , ödemenizi yapın ve hemen diyete başlayın.

Siparişinizi tamamladığınızda aşağıdaki hesap numaralarına 3 iş günü içerisinde 89 ödeme yapmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu süre içerisinde ödeme yapılmazsa siparişiniz otomatik silinecektir.

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla