8 Haftalık (2 aylık) Kişiye Özel Diyet Programı

8 Haftalık (2 aylık) Kişiye Özel Diyet Programı

Paket Neleri Kapsıyor?

Açıklama: Metabolizma durumunuza göre değişiklik gösterse de ortalama 4-8 kg arası vermek ya da almak isteyen, hiçbir hastalığı olmayan ya da tanısı konulmuş bir ya da birden fazla hastalığa sahip olan [obezite, diyabet, hipertansiyon, hipotansiyon, gastrointestinal hastalıklar (reflü, gastrit vb.), kalp-damar hastalıkları, böbrek hastalıkları, yüksek kolesterol/trigliserit, karaciğer yağlanması, laktoz intoleransı, vitamin/mineral eksiklikleri, besin alerjileri vb.] danışanlarımız içindir.

Başlandığı günden itibaren 8 haftalıktır. Diyet haklarınızın ileri haftalara sarkması söz konusu değildir. 8. hafta sonunda diyetisyenin önerisi ve kişinin isteği doğrultusunda paketler yenilenmelidir.

Bu paket; 2 ayda 8 adet (haftada 1 şeklinde) diyet değişimini + 2 ay whatsapp desteğini (2 ay boyunca aklınıza takılan soruları sorabilmeniz için) kapsamaktadır.


Hemen Diyete Başla

Bilgilerinizi doldurun , ödemenizi yapın ve hemen diyete başlayın.

Siparişinizi tamamladığınızda aşağıdaki hesap numaralarına 3 iş günü içerisinde 750 ödeme yapmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu süre içerisinde ödeme yapılmazsa siparişiniz otomatik silinecektir.

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla