Çölyakta Beslenme Programı

Çölyakta Beslenme Programı

Paket Neleri Kapsıyor?

Bu hastalığa özel ömür boyu uymanız gereken beslenme modelini kapsamaktadır.

Çölyak, ince bağırsak enteropatisi olup glutensiz diyete uyulması gereken, uyulmadığı takdirde, yaşam kalitenizi olumsuz etkileyen semptomlara hatta ileriki zamanlarda gastrointestinal kanserlere sebep olabilen hassas bir durumdur. Ömür boyu dikkat etmeniz gereken beslenme modelini uygularsanız sağlıklı kişilerden hiçbir farkınız olmadan sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bu paket; Hastalığa ve kişiye özel örnek diyet listesini + Besin değişim listelerini + Yasaklar ve öneriler listesini + Kullanabileceğiniz markalar listesini + Çapraz bulaşma, güvenli besinlerin temini, hazırlanması ve depolanmasını içeren bilgilendirme modülünü kapsamaktadır.    


Çölyakta 1 Aylık Beslenme Programı

Eğer kilo probleminiz varsa ve 1 aylık whatsapp desteğiyle takipli programa katılmak istiyorsanız bu paketi seçiniz.

Hemen Diyete Başla

Bilgilerinizi doldurun , ödemenizi yapın ve hemen diyete başlayın.

Siparişinizi tamamladığınızda aşağıdaki hesap numaralarına 3 iş günü içerisinde 350 ödeme yapmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu süre içerisinde ödeme yapılmazsa siparişiniz otomatik silinecektir.

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla