Hipotiroidi/Hipertiroidi ve Haşimatoda Beslenme Programı

Hipotiroidi/Hipertiroidi ve Haşimatoda Beslenme Programı

Paket Neleri Kapsıyor?

Tiroid bezinin az çalışması (hipotiroidi) ve tiroid hormonu yetmezliği (haşimato); sıklıkla kilo alma, cilt kuruluğu, kolay üşüme, yorgunluk ve kabızlık gibi durumlarla seyreden otoimmün hastalıklardır. Kullandığınız ilaç ve uygulanan diyet doğrultusunda kilo alma engellenir ve kişinin kilo fazlalığı var ise kilo vermesi sağlanır. Besin ilaç etkileşimi bu hastalarda oldukça önem taşır.

Tiroid bezinin aşırı çalışması (hipertiroidi); çarpıntı, ishal, terleme, kilo kaybı, adet düzensizliği gibi durumlarla seyreden bir hastalıktır. Beslenme bu hastalıkta oldukça önem taşır. Diyetin yasaklarına uymak ve kilo kaybını durdurmak asıl hedeftir.

Bu paket; 1 aylık paket programdır. Hastalığınıza uygun ayda 4 adet (haftada 1 şeklinde) diyet değişimini + Yasaklar ve öneriler listesini + 1 aylık whatsapp desteğini (1 ay boyunca aklınıza takılan soruları sorabilmeniz için) kapsamaktadır.

Hemen Diyete Başla

Bilgilerinizi doldurun , ödemenizi yapın ve hemen diyete başlayın.

Siparişinizi tamamladığınızda aşağıdaki hesap numaralarına 3 iş günü içerisinde 500 ödeme yapmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu süre içerisinde ödeme yapılmazsa siparişiniz otomatik silinecektir.

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla