Sigarasız Hayata Geçiş

Sigarasız Hayata Geçiş

Paket Neleri Kapsıyor?

Sigarayı bırakan kişiler, sonrasında iştahlarının açılmasından ve kilo almaktan endişe ediyor. Bu kişilerde en sık karşılaşılan problemlerden biri kilo alımı.  Araştırmalara göre, sigarayı bırakanlar ortalama 2-5 kg alıyor. Sigaranın içindeki 5 bin zararlı maddeden biri olan nikotinin biyokimyasal etkisi çok güçlü; bu nedenle iştahı baskılıyor ve sigara içenler sigara içmeyenlere göre daha az iştahlı oluyor. Bu sebeple sigara bırakma döneminde iştah ve kilo kontrolünüzü sağlamak aynı zamanda sağlıklı hayata geçişinizi kolaylaştırmak için sizinleyiz.

Sigarayı bıraktıysanız ve kilo aldıysanız ya da bırakmak istiyor; ama kilo almaktan korkuyorsanız bu paket tam size göre!

Bu paket; 1 aylık paket programdır. Ayda 4 adet (haftada bir şeklinde) diyet değişimini + 1 aylık whatsapp desteğini (1 ay boyunca aklınıza takılan soruları sorabilmeniz için) kapsamaktadır.

Hemen Diyete Başla

Bilgilerinizi doldurun , ödemenizi yapın ve hemen diyete başlayın.

Siparişinizi tamamladığınızda aşağıdaki hesap numaralarına 3 iş günü içerisinde 400 ödeme yapmayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu süre içerisinde ödeme yapılmazsa siparişiniz otomatik silinecektir.

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla