Misyonumuz

AFdiet Clinic hakkında merak ettikleriniz.

2019 yılında Asena Açıkyol ve Fatma Osmanağaoğlu tarafından kurulan AFdiet Clinic, kişiye özel diyete, az para ve az zaman harcayarak ulaşılmasını hedefleyen teknolojik diyet hizmetini veren diyetisyen grubudur. Sistemin ismi kurucu diyetisyenlerin baş harflerinden oluşmaktadır. Baş harflerinin birleşimi ile ‘Kendinizi AFfedin ve sağlığınıza şans verin’ bilincini benimsetmek için yola çıkmışlardır.


Diyetin lüks olarak görülmesi yıllardır rahatsızlık veren bir durum. Bilinç karmaşası yaratan insanlar, diyetisyencilik oynayan doktorlar, spor hocaları, ünlüler vb. kişiler de cabası. AFdiet Clinic, tüm bunların önüne geçebilmek ve herkese uzmanından doğru bilgiyi ve diyeti ulaştırabilmek için kurulmuştur.


Kurucu diyetisyenler; kazandıkları tecrübeler, toplum sağlığı bilinci ve tabiki aldıkları lisans eğitimi ile hem cebinize hem psikolojinize hem de bedeninize uygun sadece size özel olan beslenme programına ulaşmanızı hedeflemişlerdir. Bu amaçla teknolojik diyet sistemini kurmuş ve bütün enerjilerini sadece online sisteme aktaran ilk ve tek diyetisyen grubu olmuşlardır.


UZMANLIK ALANLARI


* Kilo Yönetimi (Kilo Alma, Kilo Verme ve Kilo Koruma)

* Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi

* Gebelik Öncesi, Gebelik Dönemi ve Emzikli Beslenmesi

* Bebek, Çocuk ve Ergen Beslenmesi

* Özel Dönemlerde Beslenme (Menopoz, Andropoz ve Geriatri)

* Sporcu Beslenmesi

* Alerjen ve İntolerans Durumlarında Beslenme

* Glutensiz Beslenme 

* Organik Beslenme

* Vegan Beslenme

* Detoks

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla