Vizyonumuz

AFdiet Clinic Amacı

AFdiet Clinic;

Zamanı olmayan, fiziksel engeli bulunan, yoğun iş temposunda çalışan veya evden çıkmak istemeyen kişilerin bahanelerine çözüm bulmak, sadece bu kişilerin de değil herkesin uzmanından, doğru bilgiye ve kişiye özel diyete, az para ve az zaman harcayarak ulaşmasını sağlamaktır.

Teknoloji çağında kurmuş olduğumuz bu sistem ile bilgisayarda çok vakit geçiren, aktivite yapmayı sevmeyen kişilere ve özellikle de yeni nesil çocuklara buradan ulaşmayı hedefliyoruz. Çocukluk çağı obezitesi ve buna bağlı edinilen yandaş hastalıklar her geçen gün artıyor. Çocuklarımızın bu sistemle dikkatini çekmek ve severek diyet yapmalarını sağlamak istiyoruz.

Kurumsal kimliğimizin en büyük amacı, sadece bulunduğumuz ilde değil tüm Türkiye’de hatta tüm dünya ülkelerinde kişiye özel doğru beslenme modelini öğretmek ve bunun öncüsü olmaktır.

Bizce çağımızın en büyük sorunu bilgi kirliliğidir. İnsanlar popüler olma uğruna sağlığınızı tehdit ediyor. Bunların bilinci ile herkes doğru beslenme modelini uzmanından öğrenebilsin diye varız!

Sizin sağlığınıza!

Fazla kilolar ile sağlıksız bir yaşam sürmek kaderiniz değil. Siz de AFdiet Clinic teknolojik diyet programlarına katılın ve sağlıklı yaşamın tadını çıkartın.

Hemen Diyete Başla